Відправки відбуваються із затримкою в 3-5 днів.
Графік відправки замовлень:

пн-пт 10:00-19:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ватно-паперова продукція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В наше життя давно і щільно увійшли такі зручні предмети для підтримки гігієни як ватяні диски, вушні ватні палички, вушні палички з обмежувачами.

Безумовно ватяні диски "Novita" мають ряд переваг перед звичайною ватою. Вони не відстають, не залишають ворсинок. Мами новонароджених обов'язково оцінять це, коли будуть щоранку промивати очі і вмивати своїх крихіток.

Щоденні гігієнічні процедури для новонароджених включаеют в себе так само чистку носика і вушок. З цим завданням вам допоможуть впоратися ватяні палички з обмежувачами від "Smil baby". Вони щільно накручені на паличку і не розслаіваются, органічітель забезпечить безпеку.

Звичайними ватяні палички "Novita", або JOHNSON'S® Baby зручно точково наносити ліки (зеленку, перекис) або крем.

Минув час дружність сірої туалетного паперу, від якої часто бувало роздраженіе. Зараз можна використовувати м'яку і ніжну туалетний папір. Особливо це актуальні для молодих мам.

Паперові рушники хорошою поглинання забезпечать вам гігієнічність при поводженні з малюком. Мити руки доведеться частіше звичайного. Набагато приємніше використовувати одноразове паперовий рушник для відвідувачів, ніж махровий.

Вгору