Графік відправки замовлень:

пн-пт 10:00-19:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Іграшки Aqua Doodle

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Немає такої дитини, яка не любила би малювати. Адже ніщо інше так не розвиває дитячу фантазію і просторове мислення, зорову і моторну координацію, розвиток мови. В малюнку малюк виражає весь свій внутрішній світ і виплескує емоції. Однак, захоплюючись, дитина починає "малювати" на усім, що трапляється йому під руку, тягнути в рот фарби і олівці, і ніякість пильність лом батьків не завадить за шпалерами. Саме тому багато мами дітей до 3 років говорять малюванню категоричне "ні!". Але бо як знати, забороняючи дитині малювати - не позбавляєте або Ви світ талановитого художника?

Це болісне питання було вирішено з появою унікального у своєму роді продукту - "Aqua Doodle". З англійської мови "Aqua Doodle" перекладається як "водні каракулі", і назва говорить сама за себе. І це не просто набір для малювання - це ціла захоплююча гра! Іграшка розроблена і створена японською компанією Pilot Ink на основі спеціальної технології Hydrochromic, яка полягає в малюванні олівцем, наповненим водою. Поверхнею для творчості є спеціальні килимки з тканини, паперу або поліуретану. Якщо ж юний художник вирішить випробувати водний олівець на будь-якій іншій поверхні, жодних слідів не залишиться. Всі "мистецтва" зникають протягом 5 хвилин, і це ще одна перевага "Aqua Doodle", - адже тепер батьки позбавлені гір покреслених паперів, розкиданих за квартирою. Недарма ця гра для малювання є лідером продажів у США.

"Aqua Doodle" представлений у кількох видах дизайну та розміру. Розробники не зупинилися на досягнутому і додали в іграшку ще й навчальний аспект. Так, в комплект можуть входити різні форми друку, а також трафарети, які допоможуть дитині, весело малюючи, вивчити цифри та алфавіт. По периметру поля для малювання зображені та підписані веселі картинки, які навчать малюка правильно їх називати та дадуть ідеї для творчості. Комбінації кольорових геометричних фігур у кількості від 1 до 10 навчать дитину рахувати та допоможуть вивчити основні кольори та форми. Поле спеціального варіанта набору Aqua Doodle розбирається на окремі частини, з яких можна побудувати кубик або інші конструкції для гри. До того ж, вкладаючи різнокольорові фігурки у відповідні за формою отвори поля, малюк навчиться сортуванню.

Таким безпечним, зручним, цікавим та розвиваючим малювання ще ніколи не було! Тепер слово "каракулі" набуває позитивного значення, а самі каракулі - повне право на існування, адже вони - водні!

Розгорнути опис
Вгору