Графік відправки замовлень:

пн-пт 10:00-19:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Компресійний трикотаж

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Під час вагітності в організмі майбутньої мами відбуваються зміни, що зачіпають венозну систему. Підвищується маса тіла, за рахунок чого збільшується навантаження на вени нижніх кінцівок. Обсяг циркулюючої крові зростає, тиск на стінки вен збільшується, венозні судини розширюються - нормальний відтік крові від ніг порушується. Також ослаблення тонусу стінок вен відбувається під впливом гормону вагітності - прогестерону. Гормони забезпечують нормальний перебіг вагітності і готують організм до пологів, роблячи сполучну тканину надзвичайно розтяжне. Тому, якщо не захистити вени за допомогою компресійного трикотажу, може розвинутися венозна недостатність. Тому для профілактики варикозу компресійні колготки необхідно носити з перших днів вагітності.

Для вагітних виготовляють спеціальні компресійні колготи зі спеціальною розтяжною вставкою для зростаючого животика. Це зроблено для того, щоб ви могли носити їх протягом всього терміну вагітності і при цьому комфортно себе почувати.

Так само під час самих пологів в тужном періоді йде колосально навантаження на венозну систему. Тому на пологи рекомендують одягати компресійні панчохи. Ви можете носити їх кожен день і використовувати під час пологів. Вони бувають з закритим миском і з відкритим, що дуже зручно влітку.

Що таке компресія і навіщо вона потрібна? Градуйована компресія - це тиск, який фізіологічно розподіляється по нозі. Максимальний тиск чинить на область щиколотки і у напрямку до стегон (тобто знизу вгору) рівень компресії знижується. Подібне дозоване розподіл тиску не дозволяє крові застоюватися в венах і сприяє відновленню нормального кровообігу.

Як визначити який клас компресії вам необхідний?

Потрібно оцінити зовнішній вигляд ваших ніжок і ваші відчуття протягом дня або в кінці дня.

Перший клас компресії

Якщо у вас немає судинних зірочок, "черв'ячків", ноги не дуже набрякають до кінця дня, ви не відчуваєте втому, то вам підійде 1 клас компресії. Це забезпечить вам профілактику виникнення неприємних змін вен.

Другий клас компресії

Якщо до кінця дня відчуваєте втому, ноги печуть, набрякають, взуття ставати мала. Є судинні зірочки.

Третій клас компресії

Якщо до всіх симптомів втомлених ніг ви ще помітили на ногах венозні жилки з вузликами. Всі компресійні вироби з третім класом компресії виготовляються з відкритим миском.

До групи ризику потрапляють так само ті, хто проводить багато часу сидячи або стоячи.

Види компресійного трикотажу:

Гольфи - підійдуть для профілактики при середніх навантаженнях на ноги.

Панчохи. Ідеальний варіант вагітних бо щоденні можна буде і під час процесі пологів в тужном періоді. У них легко ходити влітку і не потрібно турбуватися що підріс животик в них не поміститися.

Колготи для вагітних розроблені зі спеціальною еластичною вставкою для животика, яка не має компресії і не тисне на животик.

Як підібрати розмір:

Не можна підбирати розмір компресійного білизни методом примірки або орієнтуючись на розмір звичайних колгот.

Для підбору потрібного Вам розміру існують ключові параметри, які ви можете заміряти самостійно. Всі виміри слід робити на відпочилі ноги, стоячи, не згинаючи ніг. Ідеальний час: вранці, відразу після підйому або поле 20-30 хвилинного відпочинку лежачи з піднятими ступнями ніг вище на 10-15 см рівня серця:

кола (обхват) щиколотки,

литкового м'яза,

під коліном

стегно максимальний розмір (як, правило, 5 см нижче паху).

довжина ноги від підлоги до паху і довжина ноги від підлоги до коліна для гольфів

розмір взуття (не обов'язково)

Потім Ви можете самостійно виключно по таблиці Алком. Якщо Ваші заміри всюди потрапляють в середину інтервалів, це означає виріб підійде максимально комфортно.

як одягати

Будь-який вид компресійного білизни (колготки, панчохи, гольфи) надягають відразу після пробудження, не встаючи з ліжка.

Робиться це акуратно, без надмірного розтягування і перекручування.

Вставивши долоні всередину колготок (панчіх), обережно надягають на стопу, з урахуванням розташування п'яти.

Поступово розправляючи, натягують на гомілку.

На стегна, колготки також надягають лежачи, піднявши тулуб при наближенні до талії.

Правильний підбір розміру та дотримання правил догляду за компресійним виробом забезпечують тривале (від 6 до 10 місяців) збереження лікувальних властивостей вироби при щоденному використанні.

На початку використання компресійного трикотажу може виникнути відчуття «стиснення» і «холоду». Це нормальне явище, що означає збільшення венозного відтоку, завдяки ефекту компрессіі.Прі правильному одяганні виріб має бути рівномірно розподілено по нозі, тим самим забезпечуючи градуйовану компресію.

Вгору